Sena Akustik

Soft Açık Ofis Alanlarında Yüksek Sırtlı Ses Yalıtımlı Toplantı Koltukları

Sena Akustik’de , işyerinizde gürültüyle ilgili çeşitli zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için yüksek kaliteli, estetik olarak tasarlanmış ve yenilikçi akustik gürültü kontrol çözümlerinde uzmanız.

İyi Bir akustik, işyerinde üretkenlik ve yaratıcılık için çok önemlidir. İyi bir ses ortamı elde etmek ve çalışma ortamınızda gerçekleşen çeşitli etkinliklere uyum sağlamak için çok önemlidir.

Açık plan ofisin evrimi, esnek çalışma, yeni teknoloji ve ekip çalışması, ofis alanı tasarımındaki değişikliklerin arkasındaki itici güçlerden sadece birkaçıdır. Bunlar, akustik performansla ilgili talepleri artırarak çok çeşitli çalışma bölgeleri gereksinimine yol açmıştır.

Akustik ofis Koltukları , çalışma alanına ek ses emici yüzeyler ekler. Ofis ortamında hemen hemen her yere yerleştirilebilirler ve iş gücüne yardımcı olmak için birden fazla kullanımları vardır. İş veya toplantılar için bölmeler ve daha sessiz alanlar yaratırlar. Yüksek destekli yumuşak oturma, akustik mahremiyeti artırır ve bölme duvarları inşa etme ihtiyacını azaltır. Akustik koltuklar ve özel koltuklar, özel çalışma veya telefon görüşmeleri için ayrı ayrı yerleştirilebilir veya daha büyük ekip toplantı alanları oluşturmak için birlikte konumlandırılabilir/bağlanabilir. Birçok kanepe serisi, kabinler oluşturan bağlantı duvarlarını içerir.

Fortezza Kumaş Kaplı Duvar Açık Ofis Koltuk Modeli

Gürültü, insan sağlığında fiziksel ve psikolojik zarara yol açar. Gürültünün seviyesi arttıkça bu zarar kendini daha çok gösterir; stres seviyesi yükselir, odaklanma problemi ortaya çıkar. Uzun süre maruz kalındığında, kan basıncı artar ve nefes problemlerine kadar uzanan pek çok sorun ortaya çıkar.Bu nedenle gürültü; pek çok ofiste sıklıkla görülen, çalışanların odaklanma problemi yaşamasına ve dolayısıyla verimliliklerinin düşmesine yol açan bir problemdir. Focus Koltukları ile, çalışma alanlarında, görsel ve işitsel olarak izole edilmiş, huzurlu çalışma alanları Oluşturulması amaçlanmıştır. Birbirinden farklı pek çok kullanım senaryosu oluşturabilen Koltuklar, modüler yapısıyla öne çıkmaktadır. Spontane toplantılar, rahat, sessiz bir dinlenme alanı, odaklanarak çalışabileceğiniz izole çalışma alanları… Dergilik, white board ve askı aksesuarları ile kullanıcı/çalışan ihtiyaçlarını uçtan uca karşılamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet