Sena Akustik

Tayga Toplantı Kabini Ses İzolasyonlu Kapsüller

AKUSTİK KABİN NEDİR?
Akustik Kabin Açık Ofisler İçin Dizayn Edilmiştir. Kabin, bir kaç kişinin sığabileceği küçük bölmelere denir. Akustik kabin, içeriden dışarıya, dışarıdan da içeriye ses geçirmeyen yalıtımlı, özel kabinlerdir. Genel olarak, ses akışını kontrol edebilmek için tasarlanmıştır. Ofis Yönetmenliğine Uygun Dizayn Edilmiştir.

Petra Akustik Toplantı Ofis İçi İzolasyonlu Kabin Modelleri
 

AKUSTİK KABİNLER NERELERDE KULLANILIR?
Akustik kabinler, fabrikalarda, Açık Ofisler’de, toplantı salonlarında, telefon görüşmelerinde, toplantılarda ve çeşitli ses kayıtları için kullanılır. Müzik enstrümanları ses kayıtları, insan seslerinin kayıtları akustik kabinlerde yapılmaktadır. Müzikle uğraşan, müziği bir hobi olarak değerlendirenler için de, ev içinde akustik kabinler yapılmaktadır.

Akustik kabinler aynı zamanda, fabrikalarda, sağır oda olarak da tabir edilerek kullanılmaktadır. Gürültülü makinelerin bulunduğu fabrika ortamlarında, sağır odalar kullanılarak çalışılabilmektedir.

AKUSTİK KABİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Akustik kabin zemini sesleri emebilen özel malzemeyle kaplıdır. Akustik kabinlerin temel özelliği ses ve titreşime karşı izole bir yapıya sahip olmasıdır. Kabinlerde bulunan havalandırma sistemi sayesinde içerisi daima temiz havaya sahiptir, kirli havayı barındırmaz. Havalandırma sistemi, sessiz çalıştığından yapılan kayıtları hiçbir şekilde etkilemez. Kabin içleri soft bir şekilde aydınlatılmaktadır.

Kabine döşenen elektrik kabloları görüntüyü bozmayacak şekilde tasarlanır. Kabinlere ses izolasyon özelliğine sahip camlar da takılabilmektedir. Kokusuzdur ve antistatiktir. Kabin üretim malzemelerinin bakımı ve temizliği son derece pratiktir.

AKUSTİK KABİN HANGİ MALZEMEDEN ÜRETİLİR?
Akustik kabinler, akustik süngerlerle kaplıdır. Müşteri taleplerine göre piramit sünger, EPDM ses bariyerleri, labirent sünger ve spesiyal sünger gibi ses yalıtımı özelliğine sahip sünger çeşitleri kullanılmaktadır. Bu süngerler yanmaz malzeme özelliğine sahiptir.

 

AKUSTİK KABİN ÇEŞİTLERİ NELERDİR?
Kabin duvarlarında taleplere göre renkli, dekoratif süngerler kullanılabilmektedir. Ayrıca akustik kabinlerde yatay veya dikey sürgülü, manüel, tek ya da çift kanatlı veya menteşeli modeller de mevcuttur. Kullanım amacı ve işlevselliğine göre istenilen ölçü ve teknik donanıma sahip akustik kabinler yapılmaktadır.

AKUSTİK KABİN NEREDEN TEMİN EDİLİR?
Sena Akustik, istenilen ölçü, özellik ve renk çeşitleriyle akustik kabin üretimi ya da uygulaması yapmaktadır. Akustik kabin taleplerinde boyut ve malzeme türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Sena Akustik, Akustik Kabin imalat ve uygulamalarında , Ankara ve Türkiye’de  alanlarında deneyimli personel, profesyonel eğitim ve teknik alt yapısı ile seçkin müşterilerine farklı ve kaliteli hizmet verme yönünde çalışmalarını sürdürmektedir…

Akustik Toplantı ve Görüşme  Kabini: Akustik kumaş kaplı paneller ile kaplanan iç mekanı rengarenk zevkinize özel tasarlanmakta olup, şık ve dekoratif tasarımı ile ofislerinizde daha çok sakinliği isteyeceğiniz yenilikçi ürünlerdendir. İçerisinden kullanılan aksesuar ve elektronik aksamlar tamamen size özel üretilmektedir.

Akustik Toplantı ve Görüşme Kabini Opsiyon : Modele bağlı tekli yada çiftli kapılı olarak üretilmektedir.

Akustik Toplantı ve Görüşme Kabini İç Ölçü : Tekli model iç ölçü 190 cm x 190 cm x 145 cm civarıdır.

Akustik Toplantı ve Görüşme Kabini Dış Ölçü : Tekli model dıştan dışa ölçüsü 210 cm x 225 cm x 158 cm dir.

Akustik Toplantı ve Görüşme Kabini Kullanım Alanları : Ofis , işyeri ve call center, ihtiyaç duyulan hemen hemen her alanda kullanılır.

Akustik Toplantı ve Görüşme Kabini Detay : Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik şekillerde ve kalınlıklarda kombine üretilebilmektedir.

Akustik Toplantı ve Görüşme Kabini İçerik : Kullanılan metaryaller, su kontrası, mdf, çelik ankaraj, camyünü veya yanmaz akustik sünger gibi b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamalardır.

Akustik Toplantı ve Görüşme Kabini Yalıtım : 95 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.

Akustik Toplantı ve Görüşme Kabini Aksesuarlar : Masa, koltuk, sehpa veya diğer aksesuarlar isteğe bağlı olarak opsiyon olarak üretilmektedir.

 

 

Brecon Meeting Cabine Tasarım Özellikleri

 • Dış Kaplama Çeşitleri : 1. Lamine Ahşap Lambiri 2. Lake Boya 3. Akustik Kumaş Kaplama 4. CTP Kaplama 5. Film Kaplama 6. ( Mimari İsteğe Göre Özel Kaplama Yapılabilir.)
 • Dış Çerçeveler ve Kapı : 1. Lake Boya 2. Film Kaplama 2. ( Mimari İsteğe Göre Özel Kaplama Yapılabilir.)
 • İç Duvar Kaplamaları :  1. 20 mm  Akustik Kumaş Sargılı Duvar Panelleri  2. 0.2 mm Keçe Kumaş Kaplama 3. ( Mimari İsteğe Göre Özel Kaplama Yapılabilir. )
 • Zemin Kaplamaları : 1. İç Mekan Döşemeleri için Antistatik, Leke Tutmaz ve Kısa Tüylü Akustik Yanmaz  Halı Modelleri  2. ( Mimari İsteğe Göre Özel Kaplama Yapılabilir. )
 • Tavan Kaplamaları : 1. 20 mm  Akustik Kumaş Sargılı Duvar Panelleri  2. 0.2 mm Keçe Kumaş Kaplama 3. ( Mimari İsteğe Göre Özel Kaplama Yapılabilir. )
 • Oturma  Modelleri : 1. Metal Dönerli Bar Taburesi 2. Ahşap Sabit Bar Sandalyesi 3. Sabit Yüksek Sırtlı Koltuk Modelleri  4. ( Mimari İsteğe Göre Özel Oturma  Yapılabilir. )
 • Masa Modelleri :  1. Yarım Daire 28 cm Geniş Uzunluk 70 Cm Lake Boya Kaplamalı 2. ( Mimari İsteğe Göre Özel Kaplama Tasarım Yapılabilir. )
 • Elektrik Tesisatı : Demonte Elektrik Tesisatı, 16 (db) Desibel Havalandırma Sistemi 2 adet Usb Çıkışı 1 Adet Priz 1 Adet Kısılabilir Aydınlatma (Gün Işığı ) 
 • Özel Tasarımları : Ekran Yerleştirme Yeri & Telefon Tablet Yerleri Yapılabilmektedir.
 • Telefon konuşma kabinleri :  Paketlerinde 1 adet ürün bulunmaktadır. Standart olarak bu şekilde perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.
 • Kurulum : Müşterimiz Bir Usta Yardımı İle Montaj Kılavuzuna Bakarak Demonte Olan Single Telefon Görüşme Kabinlerimizi ( 10 Dakika’da ) Çok Rahat Montaj Edebilirsiniz.

DOĞAL IŞIK
Hiçbir şey, iyi tasarlanmış bir Aydınlatma ortamının yerini Tutmaz. Bu Sebeple Sizin En verimli Çalışabileceğiniz Ortamı Hazırlıyoruz.

 GENİŞ MASA
Kaliteli ve Rahat Çalışma Yapabilmeniz İçin Size Özel Masa Seçenekleri.

 HAVALANDIRMA
Ayarlanabilir dahili fan, sıcaklığı doğru bir şekilde korur (dakika başına 65 kübik feet havayı taşıyabilir)..

 YUMUŞAK PANELLER
İnanılmaz Ses Emilimi ve Akustiğiyle Sorunsuz İletişim, Konforlu ve İleri Seviye Tasarıma Sahip Ekipmanlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet