Sena Akustik

Soundtex Astar Kumaşı ST-6968

$ 318,50

Ürün Adı : Soundtex Akustik Astar Kumaş
Sipariş Şekli : Bu Ürün Top Olarak Satılır
Listelenen ürün : 1 Top (120m²)
Ürün Ölçüsü : Gen: 120 cm X Uzunluk: 100 mt
Garanti ; 5 YIL
Kargo Ücreti : Alıcıya Aittir.

Açıklama

SOUNDTEX® AKUSTİK ASTAR KUMAŞ 120m²

Soundtex Akustik Kumaş Soundtex® Türkiye temsilcisi olan firmamız, Soundtex® keçe kumaşlar, ahşap perfore delikli derzli (fugalı) tavan duvar panellerin arka yüzeylerine preste ısıtılarak monte edilen kendinden yapışkanlı ses yalıtımı ve akustiği sağlayan ithal kumaşlardan’dır. Mükemmel ses yutum değerlerine sahiptir. Akustik panel yapımında kullanılan profesyonel akustik kaplama malzemedir.

Soundtex® Türkiye Satıcısı : Sena Akustik Mimarlık San Ve Tic Ltd Şti . Olarak ” Teknonowen ® ” markası altında soundtex marka kumaşları satmaktadır. Soundtex® keçe kumaşları avrupadan ( Danimarka , Almanya ve Fransa’dan ) ithal eden firmamız, dünyanın her ülkesine bu ürünleri ihraç etmektedir. Soundtex® ürün satışımız, toptan ( palet / konteyner ) bazında ve parakende adet / rulo olarak gerçekleşmektedir.

Soundtex Akustik Kumaş Ebadları : Soundtex 60 cm 120 cm 180 cm rulo olarak standart boyda satılmaktadır.
Soundtex Akustik Kumaş Paket Miktarı : Soundtex rulolar , 60 cm / 60m² 120 cm 120 m² 180 cm 324 m²rulo olarak satılır.
Soundtex Akustik Kumaş Renkleri : Soundtex kumaş siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır.
Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Alanları : Soundtex kumaş derzli delikli ahşap akustik panel perforasyonlarında.
Soundtex Akustik Kumaş Opsiyonlar :Kendinden yapışkanlıdır, ütü ile yapıştırılır.
Soundtex Akustik KumaşYanmazlık :B1 yanmazlık formundadır, alev almaz tutuşmaz.

Soundtex Akustik Astar Kumaş

Ahşap akustik panellerin arka yüzünde kullanılan, özel bir akustik malzemedir. Bu özel kumaş ile ses dalgalarından Delikli Derzli Ahşap Perfore Akustik Panellerden geçmeyi başaran frekansta olanları tavan veya duvar yüzeyinden tekrar yansıdıklarında ikinci kez emilime uğrayarak, yüksek miktarda ses izole edilmiş olur. Bu şekilde mükemmel derece ses emilimi gerçekleşmiş olur.unun yanında panel ve duvar arasında kalan boşlukta muhtelif tesisatlar yüzünden oluşan nemi ve buharı içeri geçirmez. Böylece panelin salona bakan yüzeyinde kabarma ve lekeler oluşmaz, cila kusmalarını önler.
Firmamızın ithal ettiği Alman malı Soundtex ® marka akustik astar kumaş, akustik ses yutumu performansı ile  alanında yeni bir ürün yelpazesi olan benzersiz özellikleri ve akustik ses kontrolü sunar.

Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Şekli : Soundtex® akustik keçe kumaşlar kendinden etiketli / yapışkanlı olup ısıyla panele yapışmaktadır. Akustik panel imalatında kullanılan soundtex kumaşlar sıcak preste ahşap panellere yapışmaktadır, yada lokal uygulamalarda ısıyla yapışmaktadır.

Soundtex akustik kumaşın kullanım alanları; duvar panelleri, asma tavan ve sert zemin altına koymak gibi uygulamalarda geniş bir yelpazede üstün ses emilimini sağlar. Daha fazla kullanım alanı olarak  gürültü bariyerleri, otomotiv uygulamaları veya diğer OEM ekipman olduğunu. Soundtex® Nonwoven gürültü azaltma uygulamaları için dokuma kumaşlarında geniş deneyime dayalı ürün yelpazesini geliştirdi.

Kumaş Kartelası

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yorum Yap
Be the first to review “Soundtex Astar Kumaşı ST-6968”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet