Sena Akustik

Modüler Seperatör Paravan 125x170cm MT-3441

$ 455,00

Minumum sipariş adeti: 1 Adet
Panel Ebatları : 125cm X 170cm
Panel Modelleri : Sabit &Tekerlekli
Panel Rengi: 100’e yakın renk seçimi

Açıklama

Akustik Paravanlar : Seyyar ofis içi bölücü paravanlar portatif olması nedeniyle size çok amaçlı kullanış imkanı sunarak masalar arası ayırıcı olarak vede dekoratif bir seperasyon sistemleri hizmeti vermektedir. Akustik bölücü seyyar paravan sistemleri, akustik ara bölme paravan sistemleri olarak teknik ismi ile bilinen, son derece ses emici ( soğurucu ) akustik kumaş kaplama bölücü pano panellerden ürettiğimiz seperatör akustik paravanlar ( seyyar bölücü paravanlar ) yüksek ses emilim gücüne sahiptirler.Akustik paravanlarımız tekli, ikili, üçlü veya dörtlü gibi çoklu modüller şeklinde üretiyoruz.Seyyar bölücü akustik seperatör paravanlar, son derece modern ve çok amaçlı kullanıma uygun profesyonel ofis seperatör ekipmanlarındadır. Paravan fiyatlarımıza ana sayfamızda bulunan fiyat listesinden ulaşabilirsiniz. Akustik paravanların panelleri yangın dayanımı, UNE – EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır. Ürün standart 30 mm – 60 mm arası kalınlıkta üretilir , dışında alüminyum profil çerçevelidir. Standart ebad  60 cm x h 190 cm gibi diktörtgen şekillerdir. Montajı çok basit ve kolay olmaktadır, masalara alttan vidalanarak gizli bağlantı yapılır. Akustik masa seperatörleri, ayırıcı bölücü seyyar yada sabir paravan seperasyon sistemleridir. Tekerlekli vede sabit konsol şeklinde standart üretimdir. ( Acoustic Screens ) Akustik paravanları özel üretimde yapabilmekteyiz.

Paravan Seperatör Renkleri : kumaş kaplı akustik paneller renkte sınırsız olup kumaş kartelası için tıklayınız.

Akustik Paravan Ebadları : 191 cm standart yüksekliğe sahiptirler. İstenildiğinde özel üretim farklı yüksekliklerde üretilebilmektedir.

Akustik Paravan Üretim Miktarı : Akustik paravanlar özel üretim mamül olduğu için istenilen miktarlarda üretilir.

Akustik Paravan Renkleri : Siyah, mavi,lacivert, kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz ve özel renklerde üretim mümkündür.

Akustik Paravan Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları,hastane, okul, call center ve ofisler.

Akustik Paravan Opsiyonları : Özel kalınlık 30 mm / 60 mm arası. Tekerlekli veya sabit ve logo baskılı desenli üretim mümkündür.

Akustik Paravan Yanmazlık : B1 yanmaz ( alev almaz ) akustik kumaş ve camyünü/taşyünü yanmaz malzemelerdir.

Akustik Paravan Detayı : Alüminyum çerçeveli veya düz kumaş dönüşlü olmak üzere masalar arası seperatör olarakta üretilir.

Seperatör Panellerin Yoğunluk : 95 kg/m3 yoğunlukta aktav akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.

Kumaş Kartelası

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yorum Yap
Be the first to review “Modüler Seperatör Paravan 125x170cm MT-3441”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet