Sena Akustik

Epdm Kauçuk Bariyer 5 MM

$ 8,00

Ses izolasyon malzemeleri, tavan ve duvarlarda yan tarafa ses geçişini önlemek için kullanılan en kaliteli, profesyonel ve yüksek performanslı ürünlerden biridir. İnşaat halindeki binalarda kullanılan ses yalıtım bariyerleri, odadan dışarıya ses sızmasını en etkili şekilde engelleyen profesyonel bir malzemedir.

Ürün Boyutu : 100 cm X 100 cm
Ürün Ağırlığı :
10 KG
Ürün  Kalınlığı : 5 MM

Kategoriler:

Açıklama

EPDM Kauçuk Bariyer, 5 mm kalınlığında ve birim ağırlığı 10 kg/m² olan keçe kaplı ses yalıtım bariyeridir. Bu ürün, ses yalıtımlı duvarlar, tavanlar ve zeminler için mükemmel bir seçenektir. Geri dönüştürülmüş lastik kauçuk malzemeden üretilmiş çevre dostu bir gürültü kontrol çözümüdür. Ürün hem perakende hem de toptan satışa sunulmaktadır.

EPDM Kauçuk Bariyerlerimiz iki farklı ağırlıkta üretilmektedir: 10 kg için Ortalama Ses Azaltma Endeksi 28 dB’dir. Kurşunsuz, rafine edilmemiş aromatik yağlar ve bitüm içermeyen bir polimerdir. Esnek, kullanımı ve montajı kolaydır ve sıcak ve soğuğa karşı dayanıklıdır.

Heavy layer, ağır kurşun muadili EPDM esaslı ses yalıtımı bariyerleri, her türlü ses izolasyonu ve yalıtım detaylarında kullanılmaktadır. Akustik projelerde ses geçiş kaybı için kullanılmaktadır. Akustik PVC bariyer olan kauçuk bariyer tam anlamıyla gerçek bir PVC ses yalıtım bariyeridir ve teknik data ve verilere sahiptir. Tavan, duvar ve zemin yalıtımlarında akustik ve termal oda yapımında kullanılmaktadır. Ses yalıtım membranları, doğal EPDM esaslı kauçuktan üretilen PVC ses bariyeridir.

Kumaş Kartelası

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yorum Yap
Be the first to review “Epdm Kauçuk Bariyer 5 MM”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet