Sena Akustik

Epdm Kauçuk Bariyer 4 MM

$ 7,00

Akustik ses bariyerleri, EPDM kauçuk bariyer ürünleri, duvarlara uygulanan ses yalıtım malzemeleri ve akustik izolasyon malzemeleri gibi ürünler, ses geçişini engelleyen, sesi kesen, emen ve akustiği sağlayan yalıtım malzemeleridir.

Ürün Boyutu : 100 cm X 100 cm
Ürün Ağırlığı :
8 KG
Ürün  Kalınlığı : 4 MM

Kategoriler:

Açıklama

EPDM Kauçuk Bariyer, 4 mm kalınlığında ve birim ağırlığı 8 kg/m² olan akustik keçe kaplı ses yalıtım bariyeridir. Bu ürün, ses yalıtımlı duvarlar, tavanlar ve zeminler için mükemmel bir seçimdir. Geri dönüştürülmüş lastik kauçuk malzemeden üretilmiş çevre dostu bir gürültü kontrol çözümüdür. Ürün hem perakende hem de toptan satışa sunulmaktadır.

EPDM Bazlı Kauçuk Bariyerlerimiz iki farklı ağırlıkta üretilmektedir: 8 kg için Ortalama Ses Azaltma Endeksi 28 dB, 10 kg için ise 32 dB’dir. Kurşunsuz, rafine edilmemiş aromatik yağlar ve bitüm içermeyen bir polimerdir. Esnek, kullanımı ve montajı kolaydır ve sıcak ve soğuğa karşı dayanıklıdır.

Heavy layer, ağır kurşun muadili EPDM esaslı ses yalıtımı bariyerleri, her türlü ses izolasyonu ve yalıtımı detaylarında kullanılmaktadır. Akustik projelerde ses geçiş kaybı için kullanılmaktadır. Tavan, duvar ve zemin yalıtımlarında akustik ve termal oda yapımında kullanılmaktadır. Ses yalıtım membranları, doğal EPDM esaslı kauçuktan üretilen PVC ses bariyeridir.

Kumaş Kartelası

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yorum Yap
Be the first to review “Epdm Kauçuk Bariyer 4 MM”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet