Sena Akustik

Epdm Kauçuk Bariyer 3.2 MM

$ 6,00

Ağır kurşun muadili EPDM esaslı kauçuk ses bariyerleri, ortamdaki sesin dışarıya iletilmesini engeller. EPDM PVC ses yalıtım bariyerleri fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ses yalıtım bariyerleri, etkili bir izolasyon malzemesi olup ses geçiş kaybı sağlar.

Minimum Sipariş:  En Az 10 Adet (10m²) Sipariş edilebilir.
Ürün Boyutu : 100 cm X 100 cm
Ürün Ağırlığı :
5 KG
Ürün  Kalınlığı : 3.2 MM

Kategoriler:

Açıklama

EPDM Kauçuk Bariyerlerimiz, 5 kg ve 10 kg olmak üzere iki farklı ağırlıkta üretilmektedir. 5 kg için Ortalama Ses Azaltma Endeksi 22 dB iken, 10 kg için bu değer 28 dB’dir. Bu bariyerler, kurşunsuz, rafine edilmemiş aromatik yağlar ve bitüm içermeyen bir polimer olan EPDM kauçuktan üretilmiştir. Esnek yapısı sayesinde kullanımı ve montajı kolaydır, ayrıca sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır.

Uygulamalar: Bu ürünler geniş bir kullanım alanına sahiptir. İnşaat, denizcilik, otomotiv ve HVAC gibi alanlarda kullanılabilirler. Ayrıca, akustik köpük yelpazesi içinde yüksek kütle katmanı olarak kompozit yapımında kullanılır. Düşük yoğunluklu bölme duvarları, tavanlar ve döşemeler gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

Eğer normal konuşma veya komşularınızdan gelen gürültüler gibi ses sıkıntıları yaşıyorsanız veya TV ve müzik sesleri gibi rahatsız edici sesleri duyuyorsanız, dış gürültüyü etkili bir şekilde izole ederek güvenli, sessiz ve rahat bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu amaçla, aşağıdaki yöntemleri kullanarak gürültü problemini önemli ölçüde azaltabilirsiniz:

  • 3 katmanlı bariyerli Bondex: Ses bariyeri olarak kullanılan Bondex, gürültüyü emer ve izole eder.
  • Galveniz profilli karkas (Hava boşluğu): İzolasyon ve bariyer arasında bir hava boşluğu oluşturarak sesin geçişini daha da azaltır.
  • Üzeri çift kat alçıpan arası Akustik bariyer: Akustik bariyer, duvar ve tavan arasında kullanılarak sesin yayılmasını engeller.

Bu yapılandırma sayesinde, çevresel gürültüyü ve iç mekan kaynaklı sesleri etkili bir şekilde azaltabilir ve daha sessiz bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

Kumaş Kartelası

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yorum Yap
Be the first to review “Epdm Kauçuk Bariyer 3.2 MM”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet