Sena Akustik

Epdm Kauçuk Bariyer 2.5 MM

$ 5,00

Ağır katmanlı bariyer ses yalıtımı ve izolasyonunda mükemmel sonuçlar sağlayan bir zemin ses yalıtım malzemesidir. Tavan, duvar ve zemin izolasyonunda kullanılan ses yalıtım bariyeri, alttan, üstten ve yanlardan gelen sesleri, titreşimleri ve darbe seslerini engelleyen yüksek kaliteli bir üründür.

Minimum Sipariş:  En Az 10 Adet (10m²) Sipariş edilebilir.
Ürün Boyutu :
 100 cm X 100 cm
Ses Yalıtımı : 21-24 db +/- desibel
Ürün  Kalınlığı : 2.5 MM

Açıklama

EPDM Kauçuk Bariyerlerimiz, 5 kg ve 10 kg olmak üzere iki farklı ağırlıkta üretilmektedir. Ortalama Ses Azaltma Endeksi, 5 kg için 22 dB ve 10 kg için 28 dB’dir. Bu ürünler, kurşunsuz, rafine edilmemiş aromatik yağlar ve bitüm içermeyen bir polimer olan EPDM kauçuktan yapılmıştır. Esnek ve kullanımı kolaydır, ayrıca sıcak ve soğuğa dayanıklıdır.

Uygulamalar: Bu ürün inşaat, denizcilik, otomotiv ve HVAC gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca, yüksek kütle katmanı olarak akustik köpük yelpazesi içerisinde kompozit yapmak için kullanılmaktadır. Düşük yoğunluklu bölme duvarları, tavanlar ve döşemelerde de kullanılabilir.

Eğer normal konuşma veya komşularınızdan gelen gürültüler gibi ses sıkıntıları yaşıyorsanız, TV veya müzik seslerinin duyulması gibi rahatsız edici seslerle karşılaşıyorsanız, dış gürültüyü etkili bir şekilde izole edebilir ve güvenli, sessiz ve rahat bir ortam yaratabilirsiniz. Bu amaçla, aşağıdaki detaylı yapılandırmayı kullanarak gürültü problemini önemli ölçüde azaltabilirsiniz:

  • 3 Katmanlı Bariyerli Bondex: Gürültüyü emen ve izole eden etkili bir bariyer sağlar.
  • Galveniz Profilli Karkas (Hava Boşluğu): İzolasyon ve bariyer arasında bir hava boşluğu oluşturarak sesin geçişini daha da azaltır.
  • Üzeri Çift Kat Alçıpan Arası Akustik Bariyer: Gürültüyü yalıtan özel bir malzeme olan Akustik bariyer, duvar ve tavan arasında kullanılarak sesin yayılmasını engeller.

Bu yapılandırma sayesinde, çevresel gürültüyü ve iç mekan kaynaklı sesleri etkili bir şekilde azaltabilir ve daha sessiz bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

Kumaş Kartelası

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yorum Yap
Be the first to review “Epdm Kauçuk Bariyer 2.5 MM”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet