Sena Akustik

Cross Kumaş Kaplı Panel KT-3216

$ 41,60

Fiyatlandırma : m2’dir. 
Kumaş Modeli
; Akustik Kumaş ve Keçe
Panel Rengi: 100’e yakın renk seçimi
Modeller ; Kare & DikDörtgen (İstek)
Garanti ; 5 YIL
Kargo Ücreti : Alıcıya Aittir.

Açıklama

Akustik Kumaş Kaplı Panel :  Akustik kumaş panellerin ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı yüksek yoğunluktaki yalıtım levhasının görünen ön yüzeyi ve güçlendirilmiş malzemedir ve değişik renk seçenekleri mevcut olan darbelere ve ısıya dayanıklı akustik kumaş ile  giydirme olarak kaplanmaktadır. Akustik kumaş panellerimiz, ( yanmaz kumaş kaplamalı dır) akustik pano panellerin kenar ve büküm yerleri arka yüzeye 3-5 cm kadar dönmektedir. Akustik kumaş panel , aktav  panoların ana malzemesi , 95 kg / m3 ( densite )  yoğunlukta akustik taşyünü levhasıdır. Akustik kumaş kaplı paneller genel olarak kalınlık ve ölçülerimiz standart kalınlıkalardadır. Panel Kalınlık :  20 mm – 40 mm. Kenar Detayı :  Düz ve güçlendirilmiştir. İsteğe bağlı farklı renk ebad ve şekillerdede üretebilmekteyiz ( Proje bazlı ) Akustik ses emici & yutucu kumaş kaplama panellerin, NRC akustik değeri ( ses emilim yutum değeri ) 0.95-1.00 aralığındadır. Akustik kumaş kaplı pano panelleri yangın dayanımı, UNE – EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır. Akustik kumaş panel İstanbul satış ofisi Sena akustik.

Ürün Özellikleri

Akustik Kumaş Kaplı Panel : Kumaş kaplı akustik paneller renkte sınırsız olup kumaş kartelası için tıklayınız.
Akustik Kumaş Kaplı Panel Kalınlıkları : Modele bağlı 20 mm ile 40 mm standart kalınlıktadır.Tüm teknik şartnamelere uygundur.
Akustik Kumaş Kaplı Panel Ebadları ( Standart Ölçüler ) :  60 cm × 60 cm – 60 cm x 120 cm – 50 cm x 50 cm – 50 cm x 100 cm  – 50 cm x 200 cm
Akustik Kumaş Kaplı Panel Ebadları ( Özel Ölçüler ) : 60 cm x 240 cm – 50 cm x 300 cm – 120 cm x 300 cm – 100 cm x 300 cm – 80 cm x 300 cm gibi farklı ölçüler mümkün.
Akustik Kumaş Kaplı Panel  Kullanım Alanları : Konferans ve seminer salonları, toplantı & sinema salonları, odirtoryum ve stüdyolarda.
Akustik Kumaş Kaplı Panel Opsiyonlar : Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik şekillerde ve kalınlıklarda kombine üretilebilmektedir.
Akustik Kumaş Kaplı Panel Yanmazlık : Kullanılan metaryaller, camyünü ve b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamalardır.
Akustik Kumaş Kaplı Panel Yoğunluk : 95 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.
Akustik Kumaş Kaplı Panel Modelleri :  Solo Akustik Panel –  Orfe Akustik Panel –  Vokal Akustik Panel – Velum Akustik Panel
Akustik paneller 100 cm x 100 cm plakalar halinde olup, paketlerinde 10 plaka yani 10 m² ürün bulunmaktadır.
Standart olarak 30 mm ve 40 mm ile 50 mm standart olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.
Toplu sipariş indirimi mevcut, en iyi fiyatlar için arayın
5 Yıl Garanti

Kumaş Kartelası

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yorum Yap
Be the first to review “Cross Kumaş Kaplı Panel KT-3216”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet