Sena Akustik

3Gen Kumaş Kaplı Panel GN-8899

$ 45,50

Minumum sipariş adeti: 10 Adet
Panel Ebatları : 80cm X 80cm
Panel Rengi: 100’e yakın renk seçimi
Panel kalınlık : 20 MM + 40mm
Bilgi : Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.
Opsiyonel: Askı Aparatı İlave Edilebilir.

Açıklama

ÜçGen Akustik Panel 20 MM

Altıgen Akustik Panel , İç mekan akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı ses yutumu sağlayan ürünlerin yatay olarak bağlantı aparatları ile tavan yüzeylerinden sarkıtılması ile “ canopy ” sistemi oluşturulmaktadır. Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özellikle büyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir.
Kanopi Üçgen Akustik Panel ; kumaş kaplı akustik panel  Akustik yüzer tavan panelleri, ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir. Canopy, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar. Çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde mevcuttur. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Canopy ler hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Uygulanışı;

Duvara veya istenirse tavana uygulanan altıgen duvar paneli yankılanmayı ve gürültüyü azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Akustik panellerin kurulumu kolay olması için çift tarafı bantlı olanlardan temin ederek kağıdını çıkarıp istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Bir başka yöntem olarak solid bazlı sıvı yapıştırıcıyı duvara altıgen panel ebatın’da rulo fırça ile sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz.

Akustik Üçgen tavan paneli mekana uygun renk ve dokuya sahip akustik kumaş ile kaplanan tavanda kullanılarak ortam içinde akustiği sağlayan ses yalıtım panelidir. İçinde cam yünü kullanılır. Arka yüzeyinde cam tülü kullanılarak malzemenin dökülmesini engeller ve uzun süreli kullanım sağlanır. Deforme olmaz ve ses yutumunda değişme göstermez.

40 MM Kumaş kaplı dekoratif Üçgen Yüzer Tavan Panelleri
Yüzer Tavan Panelleri | Üçgen Akustik Panel
  • Ebat : İstenilen Ebatlarda
  • Kalınlık : 20 mm
  • Renk : Akustik Kumaş Renklerinde
  • Kenar Detayı : Boya ile güçlendirilmiş.
  • Ana Malzeme : 95 Kg/m³ yoğunluğunda cam yünü levha

Akustik Tavan Kaplama

Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Ürün Özellikleri

 Akustik Üçgen Panel Kalınlıkları : Modele bağlı 20 mm ile 40 mm standart kalınlıktadır.Tüm teknik şartnamelere uygundur.
Akustik Üçgen Panel Ebadları ( Standart Ölçüler ) : 60 cm × 60 cm – 60 cm x 120 cm – 50 cm x 50 cm – 50 cm x 100 cm – 50 cm x 200 cm
Akustik Üçgen Panel ( Özel Ölçüler ) : 60 cm x 240 cm – 50 cm x 300 cm – 120 cm x 300 cm – 100 cm x 300 cm – 80 cm x 300 cm gibi farklı ölçüler mümkün.
Akustik Üçgen Panel Kullanım Alanları : Konferans ve seminer salonları, toplantı & sinema salonları, odirtoryum ve stüdyolarda.
Akustik Üçgen Panel Opsiyonlar : Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik şekillerde ve kalınlıklarda kombine üretilebilmektedir.
Akustik Üçgen Panel Yanmazlık : Kullanılan metaryaller, camyünü ve b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamalardır.
Akustik Üçgen Panel Yoğunluk : 95 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.
Akustik Üçgen Panel Modelleri : Solo Akustik Panel – Orfe Akustik Panel – Vokal Akustik Panel – Velum Akustik Panel
Not : 30 mm olan ürün 25 – 30 mm arasıdır, 40 mm ise 35 – 40 mm ,50 mm ise 45 – 50 mm arası toleranslı kalınlıklardadır.
Akustik paneller plakalar halinde olup, paketlerinde Minimum  10 m² Sipariş Alınır.
Standart olarak 30 mm ve 40 mm ile 50 mm standart olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.
Toplu sipariş indirimi mevcut, en iyi fiyatlar için arayın
5 Yıl Garanti

Kumaş Kartelası

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmadı.

Yorum Yap
Be the first to review “3Gen Kumaş Kaplı Panel GN-8899”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
Kapat
Şifreni mi unuttun?
Close
Sepet